Serwis o Finansach Przedsiębiorstw ANALIZA FINANSOWA

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
Błąd
  • ERROR LOADING FEED DATA
  • ERROR LOADING FEED DATA
Bankowość

Wszystko o bankowości (w szczególności korporacyjnej) oraz o finansowaniu kredytowym dla przedsiębiorstw. Każdy biznes potrzebuje wsparcia bankowego i kredytowego, zarówno w ramach obsługi bieżącej obsługi działalności jak i w obszarze wsparcia planowanych przez przedsiębiorstwa inwestycji majątkowych czy kapitałowych.

 

 Email Drukuj

Czy wiesz, co robi dla Ciebie Narodowy Bank Polski? Warto poznać go bliżej

Utrzymywanie stabilnych cen, emisja pieniądza, funkcja banku banków - podstawowe zadania Narodowego Banku Polskiego intrygują, bo nie są powszechnie znane. Dlatego warto odwiedzić specjalny serwis internetowy poznaj.nbp.pl, przygotowany przez bank centralny. Można tam sprawdzić, czym zajmuje się NBP i jakie korzyści dla społeczeństwa wynikają z funkcjonowania tej instytucji.

Więcej…
 
Email Drukuj

Jak bez wysiłku uzyskać 600 zł na rok?!

Nie zamierzam nikogo na siłę przekonywać do konta internetowego, ale nie szkodzi zachęcić do czegoś, co może przynieść same korzyści. Akurat jest świetna okazja, żeby przekonać się do bankowości internetowej, bo jeśli teraz założycie w mBanku konto firmowe mBiznes konto Start to zyskacie wyjątkowe korzyści. Oprócz oczywistych spraw takich jak oszczędność czasu (bo nie trzeba nigdzie chodzić, żeby cokolwiek załatwić zarówno przy zakładaniu jak i obsłudze konta, bo wszystko robicie przez internet) oraz tego, że będziecie posiadać darmowe konto firmowe to zyskujecie przez rok nawet 600 zł.

Więcej…
 
Email Drukuj

Banki do swoich wyjątkowych klientów o ponadprzeciętnych dochodach i aktywach kierują specjalne usługi typu personal banking, private banking oraz wealth managment. Są to oferty przeznaczone dla osób, które spełniają określone warunki odnośnie wielkości dochodów, ale nie mają jednego, stałego kryterium, które by umożliwiało korzystanie z takich określonych usług dla bogatych. Każdy z banków indywidualnie ustala ?progi wejścia?, które niejednokrotnie są rozbieżne w ofertach różnych placówek.

Więcej…
 
Email Drukuj

Co to jest inicjatywa JESSICA?

Inicjatywa JESSICA (czyli z ang. Joint European Support for Sustainable Investment in City Areas tj. Wspólne Europejskie Wsparcie na rzecz Trwałych Inwestycji na Obszarach Miejskich) jest pierwszym tzw. pozadotacyjnym, zwrotnym instrumentem finansowym, utworzonym przez Komisję Europejską, Europejski Bank Inwestycyjny oraz Bank Rozwoju Rady Europy. Europejski Bank Inwestycyjny jest donatorem programu tj. dystrybutorem jego środków.

Więcej…
 
Email Drukuj

Jak działa i czemu służy inicjatywa JESSICA?

Inicjatywa JESSICA (Joint European Support for Sustainable Investment in City Areas tj. Wspólne Europejskie Wsparcie na rzecz Trwałych Inwestycji na Obszarach Miejskich) to pierwszy i tzw. pozadotacyjnym, zwrotny instrument finansowy, którego donatorem jest Europejski Bank Inwestycyjny będący dystrybutorem środków inicjatywy.

Więcej…
 


Reklama