Serwis o Finansach Przedsiębiorstw ANALIZA FINANSOWA

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
Email Drukuj

Jak bez wysiłku uzyskać 600 zł na rok?!

Nie zamierzam nikogo na siłę przekonywać do konta internetowego, ale nie szkodzi zachęcić do czegoś, co może przynieść same korzyści. Akurat jest świetna okazja, żeby przekonać się do bankowości internetowej, bo jeśli teraz założycie w mBanku konto firmowe mBiznes konto Start to zyskacie wyjątkowe korzyści. Oprócz oczywistych spraw takich jak oszczędność czasu (bo nie trzeba nigdzie chodzić, żeby cokolwiek załatwić zarówno przy zakładaniu jak i obsłudze konta, bo wszystko robicie przez internet) oraz tego, że będziecie posiadać darmowe konto firmowe to zyskujecie przez rok nawet 600 zł.

Warunek do tego, żeby zarobić 600 zł jest najprostszy z możliwych. Wystarczy wykonywać comiesięczne przelewów do ZUS z nowo otwartego mBiznes konta Start w minimalnej wysokości 250 zł. A przecież płatność składek ZUS to rzecz którą jako przedsiębiorca i tak będziecie robić! Zatem sprawa nie wymaga żadnych wyjątkowych działań oprócz standardowych rzeczy wykonywanych przez przedsiębiorcę. Kwota Waszego dodatkowego dochodu (600 zł) wypłacana jest w transzach po 50 zł przez okres 12 miesięcy.

Zwróćcie uwagę, że jeśli niedawno założyliście działalność (lub ja właśnie zakładacie) to Wasz ZUS przez pierwsze 24 miesiące wynosi miesięcznie ok. 450 zł. Jak łatwo policzyć, mBank funduje Wam 1,3 miesiąca bez składek ZUS! Jeśli macie 'normalny' ZUS, zyskujecie prawie 60% miesięcznego ZUS-u.

W każdym przypadku chyba warto się po to schylić, czyż nie?

Założenie konta jest bardzo proste. Wystarczy zarejestrować się na stronie mBanku wchodząc poprzez poniższy formularz zgłoszeniowy (nie kryję się z tym, że jeśli to tutaj zrobicie, to drobna prowizja spłynie na moje konto, ale prowadzenie strony internetowej i bloga, oraz wyszukiwanie dla Was korzystnych ofert kosztuje nieco czasu i środków, i takie wsparcie jest dla mnie bardzo nie do przecenienia :) ).

Załóż mBiznes konto start

Sam korzystam z konta w mBanku (zarówno osobistego jak i firmowego) od ponad 10 lat i zawsze byłem z niego zadowolony. mBank był w Polsce pionierem w bankowości internetowej i w dalszym ciągu jest ? moim zdaniem ? liderem pod tym względem. Dlatego z całą odpowiedzialnością, mogę powiedzieć, że warto z nimi być także dłużej. Nie jest bowiem tak, że korzyści są przeznaczone tylko dla klientów nowych. Oprócz oczywistych korzyści posiadania wygodnego konta internetowego, bardzo łatwo (bez dokumentów, jedynie na podstawie wpływów) dostać tam limit kredytowy (co nierzadko jest poszukiwane przez drobnych przedsiębiorców, a nie rzadko stanowi poważny problem z bankach tradycyjnych).

Oczywiście nie zmienia to faktu, ze gdy uznacie że konto jednak przestaje Wam odpowiadać, zawsze możecie je zamknąć. Gdy np. uzyskacie obiecane 600 zł, konto możecie zamknąć, jeśli już nie chcecie z niego korzystać. Nie sądzę aby tak się stało, ale pamiętajcie że nie macie żadnego obowiązku konto dalej posiadać.

Oprócz wspomnianej korzyści z tytułu dodatkowego rocznego dochodu pozostałe kwestie związane z rachunkiem są następujące:

0 zł za prowadzenie konta,

0 zł za księgowość online przez 6 miesięcy,

0 zł za wypłatę gotówki z bankomatów i wpłaty gotówki,

0 zł za 5 pierwszych przelewów internetowych w miesiącu (jeśli wykona się min. 1 przelew do ZUS miesięcznie)

To naprawdę dobra oferta dla przedsiębiorców i nie będzie trwać wiecznie! Potrwa tylko w marcu, a 600 zł piechotą nie chodzi, więc nie ma co czekać!

 

 
Reklama