Serwis o Finansach Przedsiębiorstw ANALIZA FINANSOWA

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
Błąd
  • ERROR LOADING FEED DATA
  • ERROR LOADING FEED DATA
DOTACJE UNIJNE

Wszystko na temat dotacji europejskich i finansowaniu z nich działalności oraz inwestycji.

 

 

 

 

 Email Drukuj

Dlaczego warto postarać się o uzyskanie funduszy unijnych do rozpoczęcia własnej firmy? Osoby planujące rozpoczęcie działalności gospodarczej mogą na ten cel pozyskać nawet 40 tysięcy złotych.

 

Więcej…
 
Email Drukuj

Dotacje Unijne - nowe rozdanie 2014-2020

Właśnie wystartowało nowe rozdanie dotacji unijnych. W latach 2014-2020 Polska ma do dyspozycji 82,5 mld euro w ramach polityki spójności. Na tę kwotę składają się:

Więcej…
 
Email Drukuj

Dotacje Unijne - RPO Województwa Zachodniopomorskiego cz. 1

Duża część nowego rozdania dotacji jest rozdysponowana w ramach poszczególnych województw. Dlatego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Zachodniopomorskiego do rozdysponowania jest kwota dotacji w wysokości 1,6 mld euro. Z punktu widzenia przedsiębiorców, ze środków RPO mogą być finansowane inwestycje w następujących obszarach:

Więcej…
 
Email Drukuj

Dotacje Unijne - RPO Województwa Zachodniopomorskiego cz. 2

Jak wspomniano w pierwszej części, nowe rozdanie dotacji jest rozdysponowane także w ramach poszczególnych województw. W ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Zachodniopomorskiego do rozdysponowania jest kwota dotacji w wysokości 1,6 mld euro. Z punktu widzenia przedsiębiorców, ze środków RPO mogą być finansowane inwestycje w następujących obszarach:

Więcej…
 
Email Drukuj

Dotacje Unijne - RPO Województwa Zachodniopomorskiego cz. 3

Jak wspomniano wcześniej, nowe rozdanie dotacji jest rozdysponowane także w ramach poszczególnych województw. W ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Zachodniopomorskiego do rozdysponowania jest kwota dotacji w wysokości 1,6 mld euro. Z punktu widzenia przedsiębiorców, ze środków RPO mogą być finansowane inwestycje w następujących obszarach:

Więcej…
 


Reklama