Serwis o Finansach Przedsiębiorstw ANALIZA FINANSOWA

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
Błąd
  • ERROR LOADING FEED DATA
  • ERROR LOADING FEED DATA
FINANSE OSOBISTE

Wszystko co ważne na temat doradztwa w zakresie finansów korporacyjnych i osobistych, czyli jak właściwie zarządzać swoimi finansami.

 

 

 

 

 Email Drukuj

Gdy spada eksport, to bezrobocie wzrasta

Dla wielu analityków prognozy dla polskiej gospodarki na najbliższy rok pozostają co najmniej dwuznaczne. Gospodarka naszego kraju wchodzi w fazę spowolnienia, chociaż Polsce nie grozi recesja.

Więcej…
 
Email Drukuj

Wprowadzone na początku roku Indywidualne Konta Zabezpieczenia Emerytalnego (IKZE) dają właśnie możliwość takiego niezależnego zbierania kapitału.

Więcej…
 
Email Drukuj

Być czy nie być Prosumentem?

Zacznijmy od tego kto to w ogóle jest "prosument". Otóż pojęcie "prosument" to połączeniem określeń "producent" i "konsument". W naszym przypadku chodzi o konsumenta i producenta energii elektrycznej, a konkretnie mini-producenta (posiadającego instalację o mocy do 10 kW).

 

Więcej…
 
Email Drukuj

Finanse na twoich usługach


Doświadczony doradca finansowy jest niezbędny w przypadku odmowy banku dotyczącej wsparcia kredytowego, przekazywanej niejednokrotnie bez podania przyczyny swojej decyzji. Dogłębna analiza dokonana przez profesjonalistę, zaufanie, partnerskie podejście do klienta oraz kontrola sytuacji to kwestie, z których słynie Compass Money. O tym, dlaczego warto zaufać doświadczonemu profesjonaliście, opowiada Kamil Muskus - Dyrektor Badań i Rozwoju.

Więcej…
 
Email Drukuj

Finanse Osobiste w Praktyce: Jak Więcej Zarobić Na Wynajmie - Dźwignia Finansowa Przy Wynajmie (film wideo)

Film "Jak Więcej Zarobić Na Wynajmie - Dźwignia Finansowa Przy Wynajmie" z kanału YouTube "Akademia Finansowa".

 

 

Więcej na kanale YouTube "Akademia Finansowa"

 

 


Reklama