Serwis o Finansach Przedsiębiorstw ANALIZA FINANSOWA

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
Błąd
  • ERROR LOADING FEED DATA
  • ERROR LOADING FEED DATA
Email Drukuj

Finanse na twoich usługach


Doświadczony doradca finansowy jest niezbędny w przypadku odmowy banku dotyczącej wsparcia kredytowego, przekazywanej niejednokrotnie bez podania przyczyny swojej decyzji. Dogłębna analiza dokonana przez profesjonalistę, zaufanie, partnerskie podejście do klienta oraz kontrola sytuacji to kwestie, z których słynie Compass Money. O tym, dlaczego warto zaufać doświadczonemu profesjonaliście, opowiada Kamil Muskus - Dyrektor Badań i Rozwoju.

Czasami nie jesteśmy w stanie zapanować nad swoimi wydatkami, co może skutkować przejściowymi kłopotami lub zadłużeniem. Banki w takim przypadku, zazwyczaj nie udzielają kredytu, nie podając przyczyny decyzji odmownej. Najlepiej wtedy udać się do osób, które doradztwem w tym zakresie zajmują się na co dzień.

Zaufanie, które procentuje

Kiedy wpadamy w pętlę finansową, najważniejsze jest profesjonalne wsparcie. Spotkanie z doświadczonym ekspertem powinno rozwiać wszelkie wątpliwości - nie tylko w przypadku problemów z budżetem domowym, ale również w celu rozpisania planu gospodarowania środkami. By móc w pełni kontrolować swoją sytuację, warto zaufać specjalistom z Compass Money. Zajmują się oni znajdowaniem odpowiednich usług dla klientów, również tych, którzy z różnych powodów nie mogli zaciągnąć kredytu w banku. Zła historia w BIK, nieregularne dochody, duża ilość obecnych zobowiązań czy nawet młody wiek nie będą stanowiły dla nich żadnego problemu. W konsekwencji ułatwiają znajdowanie środków w oparciu o głęboką analizę historii finansowej. Każdemu z klientów
zostaje przypisany indywidualny doradca, badający zastaną sytuację i prognozujący ewentualne rozwiązania, co w końcowym rozrachunku owocuje stworzeniem kompleksowego planu. W tradycyjnym modelu bankowym osoba, której historia kredytowa nie pozwala na wzięcie pożyczki, nie wzbudza zainteresowania. Legnicka firma daje szansę z takim osobom, a partnerskie relacje z doradcami, pozytywnie wpływają na wzajemny szacunek oraz zaufanie kontrahentów.

Działalność Compass Money skupia się na dostarczaniu najwyższej jakości usług finansowych dla odbiorców indywidualnych oraz biznesowych. Oferta obejmuje najpopularniejsze na rynku rozwiązania, takie jak kredyty, pożyczki oraz leasing. Spółka dysponuje wyłącznie polskim kapitałem oraz współpracuje z największymi instytucjami w kraju. Zdobyła zaufanie klientów dzięki szczerej i indywidualnej opiece osobistego doradcy finansowego oraz minimum formalności.

Compass Money sp. z o.o. to oparta na wyłącznie polskim kapitale firma zrzeszająca wykwalifikowanych doradców finansowych, która rozpoczynała swoją działalność w 2009 roku jako SNS Centrum. W efekcie szybkiego rozwoju i kolejnych przekształceń, od 2013 roku funkcjonuje jako Compass Money.

Działalność firmy skupia się na ofercie dla klientów indywidualnych i biznesowych - małych i średnich przedsiębiorstw, obejmującej najatrakcyjniejsze na rynku produkty i finansowe, takie jak kredyty, pożyczki oraz leasing. Jak najmniejsza złożoność procesów oraz opieka osobistego doradcy pozwalają zapewnić klientom wygodną obsługę i profesjonalną, kompleksową pomoc w wyborze optymalnego kierunku finansów.

Od 20 sierpnia 2014 roku Compass Money sp. z o.o. współpracuje z Komisją Nadzoru Finansowego. Firma przystąpiła do wielu programów chroniących bezpieczeństwo finansów jej klientów, takich jak Rzetelna Firma, a w swoich działaniach opiera się na przepisach Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów.

 

 
Reklama