Serwis o Finansach Przedsiębiorstw ANALIZA FINANSOWA

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
Błąd
  • ERROR LOADING FEED DATA
  • ERROR LOADING FEED DATA
Email Drukuj

Serwis ANALIZA FINANSOWA to miejsce w którym znajdziecie mnóstwo informacji z obszaru finansów przedsiębiorstw. Serwis jest dedykowany wszystkim zainteresowanym tematyką analizy finansowej, oceny efektywności inwestycji, prognozowaniu i budżetowaniu finansowym, sprawozdawczości, w tym np. rachunku przepływów pieniężnych, czy wycenie przedsiębiorstw.

W szczególności serwis jest kierowany do finansistów, analityków, pracowników działów finansowych, consultingowych, czy doradztwa finansowego. A także osobom nie tylko analizującym, ale również przygotowującym wszelkiego rodzaju opracowania finansowe, projektującym (od strony ekonomicznej) różnego typu przedsięwzięcia inwestycyjne, przygotowujące  prognozy finansowe itp. Ale także tzw. niefinansowej kadrze kierowniczej czy zarządzającej, która często zna się doskonale na techniczno-merytorycznej stronie prowadzonego biznesu, natomiast ma potrzebę poznać jak przedsiębiorstwo funkcjonuje od strony "finansowej", jak należy rozumieć i co można wyczytać ze sprawozdań i wskaźników danej firmy.

Naszymi użytkownikami mogą być również wszelkie osoby, które nie tylko zawodowo ale również prywatnie interesują się tematyką, lub chętnie by ją poznały z racji tego, że np. interesują się giełdą, inwestują lub dopiero planują inwestować w spółki giełdowe. Dobrze jest wtedy mieć własną wiedzę co tak naprawdę wynika ze sprawozdań przedsiębiorstw (w tym np. jak czytać sprawozdania finansowe, rozumieć różnego rodzaju wielkości finansowe i je interpretować, jak samemu analizować firmy i rozumieć co się w nich dzieje od strony finansowej).

 

Zespół Serwisu Analiza Finansowa

 

 
Reklama