Szkolenia Finansowe

Akademia Finansowa czyli Praktyczne Szkolenia Finansowe On-line dla Finansistów i Niefinansistów

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych tematyką finansów przedsiębiorstwa na internetowe szkolenia finansowe do zaprzyjaźnionego serwisu Akademia Finansowa. W jego ofercie wkrótce znajdzie się szeroki zakres szkoleń on-line z zakresu analizy finansowej, prognozowania finansowego czy oceny efektywności projektów inwestycyjnych. Programy szkoleniowe są przygotowane przez praktyków – ekspertów z doświadczeniem z zakresu doradztwa i consultingu finansowego, czy bankowej analizy finansowej. Treści szkoleniowe dostarcza – jednocześnie zapewniając stały nadzór merytoryczny – firma konsultingowo-doradcza Business Concepts www.businessconcepts.pl, co gwarantuje ściśle praktyczne podejście do tematyki finansów przedsiębiorstwa.

Szkolenia Finansowe On-line w serwisie Akademia Finansowa to:

  • wygoda (naukę można prowadzić w dowolnym momencie i miejscu),
  • elastyczność (szkolenia dostępne są na wszelkie urządzenia elektroniczne np. komputer, tablet, smartfon),
  • konkurencyjność do oferty szkoleń tradycyjnych (cena szkolenia internetowego jest znacząco niższa niż szkolenia tradycyjnego),
  • praktyczna wiedza (programy szkoleniowe są przygotowane przez praktykówekspertów z doświadczeniem z zakresu finansów, doradztwa i consultingu finansowego).

Na kanale YouTube „Akademia Finansowa” prowadzimy szkolenia on-line (w formie filmów szkoleniowych) z następujących tematów:

 


https://youtu.be/Fd1GQGyGBXc

https://youtu.be/kcCOXRYLJ0g

AKADEMIA FINANSOWA – praktycznie i profesjonalnie uczymy o finansach!

logo-akademia-finansowa