Jak szybko i sprawnie sporządzić rachunek cash flow

Cash flow od teraz prosty jak nigdy!

PROFESJONALNIE I SKUTECZNIE

Macie problemy związane ze sporządzeniem rachunku przepływów pieniężnych? Czy nie wiecie jak się do tego zabrać? I co zrobić, żeby skutecznie sporządzić rachunek cash flow? Aplikacja Rachunek Cash Flow pozwala na przekształcenie posiadanych danych finansowych na układ pełnego rachunku przepływów pieniężnych.

Sporządzenie rachunku przepływów pieniężnych (nawet uproszczonego) jest jednym z trudniejszych zadań jakie stoją przed służbami finansowymi w firmie, lub zewnętrznymi firmami księgowymi, konsultingowymi czy finansowymi.

Dzięki tej aplikacji w szybki i efektywny można wykonać to trudne, skomplikowane zadanie. Ponieważ, aplikacja stanowi proste i wygodne w obsłudze narzędzie i efektywnie realizuje swój główny cel.

Dlatego, nasze aplikacje są polecane wielu osobom i instytucjom, a w szczególności:

– właścicielom przedsiębiorstw,

– firmom księgowym i konsultingowym.

– oraz wszystkim zainteresowanym skutecznym narzędziem do tworzenia rachunku cash flow.

zamow_teraz-rachunek-cash-flow

Program Rachunek Cash Flow wersja Premium (wersja jednostanowiskowa)

Cena netto: 399,90 359,70 zł (442,43 zł brutto)

Aplikacja w wersji Premium zapewnia możliwość szybkiego sporządzenia rachunku przepływów pieniężnych z danych zawartych w bilansie i rachunku zysków i strat. Przyporządkowanie danych jest automatyczne i pozwala stworzyć uproszczoną (ale zbliżoną do rzeczywistej) wersję rachunku pieniężnego za konkretny okres. Użytkownik będzie mieć możliwość zapoznania się z filmami instruktażowymi dotyczącymi funkcjonowania programu.

Tak wiec, to dobre rozwiązanie dla tych, którzy potrzebują skutecznego i jednocześnie łatwego narzędzia do tworzenia szybkiego rachunku cash flow.

zamow_teraz_rachunek_cash_flow

Program Rachunek Cash-Flow wersja Professional (wersja jednostanowiskowa)

Cena netto: 899,90 799,70 zł (983,63 zł brutto)

Program w wersji Professional służy sporządzeniu bardzo zaawansowanego rachunku pieniężnego. Na podstawie danych zawartych w bilansie i rachunku zysków i strat, oraz dodatkowych danych. Dodatkowe dane pozwalają, oprócz możliwości sporządzenia automatycznego przeniesienia wartości z bilansu i rachunku zysków i strat, użytkownikowi możliwość takiego przyporządkowania operacji finansowych, aby uzyskać możliwie zbliżony do rzeczywistości wyjściowy rachunek pieniężny.

Użytkownik – wprowadzając dane – podejmuje 2 rodzaje decyzji, które precyzują wygląd rachunku przepływów:

– po pierwsze: które operacje finansowe mają charakter pieniężny (i wchodzą do rachunku cash flow) a jakie niepieniężny (i zostają wyłączone z rachunku),

– a po drugie: do jakich rodzajów przepływów (operacyjnych, inwestycyjnych i finansowych) przyporządkować odpowiednie gotówkowe operacje finansowe.

Użytkownik będzie mieć możliwość zapoznania się z filmami instruktażowymi dotyczącymi funkcjonowania programu.

Zatem, to świetne rozwiązanie dla tych, którzy potrzebują stworzyć zaawansowany, dokładny rachunek przepływów cash flow. Polecany profesjonalistom!

Rachunek przepływów pieniężnych możesz teraz sporządzić szybko i skutecznie!zamow_teraz-rachunek-cash-flow

Analitycy finansowi są zgodni! Ponieważ Rachunek Przepływów Pieniężnych tylko z e-BizCom.net!

Powiązane

Szkolenie Analiza Finansowa
Analiza Finansowa Przedsiębiorstwa

Szkolenie Analiza Finansowa Przedsiębiorstwa w Praktyce

Zapraszamy do naszego zaprzyjaźnionego serwisu Akademia Finansowa na szkolenia online dedykowane tematyce Analizy Finansowej Przedsiębiorstwa. To inaczej mówiąc szkolenie online na temat skutecznej i efektywnej analizy finansowej przedsiębiorstw. A jednocześnie również zawierające mnóstwo praktycznej wiedzy o finansach jednostek gospodarczych. Zapraszamy do serwisu Akademia Finansowa gdzie możecie się Państwo zapisać na najnowsze edycje szkolenia – AKADEMIA […]

Czytaj więcej
Analiza Finansowa Przedsiębiorstwa

Analiza Finansowa Przedsiębiorstwa w Praktyce: Rentowność kapitału własnego

Z cyklu „Analiza Finansowa Przedsiębiorstwa w Praktyce” tym razem o ważnej kwestii jaką jest rentowność kapitału własnego czyli rentowność ROE. Jak ją wyznaczyć, z jakich elementów się składa? I co ważne, jakie znaczenie dla właścicieli firmy ma rentowność kapitału własnego i z czym ją należy porównywać? Już dziś o tym w serwisie Akademia Finansowa!

Czytaj więcej
Aplikacje Finansowe Kredyty Prognoza Finansowa

Prognoza finansowa – jak skutecznie ją zrobić?

Jeśli stajecie przed zadaniem sporządzenia prognozy finansowej to wiecie że zadanie jest trudne i czasochłonne. Ale istnieją rozwiązania, które pomagają w tym przedsięwzięciu. Bo, nie łatwo samemu stworzyć model finansowy który wypełni to zadanie w sposób wystarczająco skuteczny. Ale właśnie dlatego warto rozejrzeć się za gotowym rozwiązaniem, które nas w tym skutecznie wesprze. I pozwoli […]

Czytaj więcej